קצת עלינו

C360 הנה סוכנות נדל”ן בגישה אחרת, אנו מאפשרים גישה לעולם הנדל”ן בצורה פשוטה וחכמה.

החברה הוקמה על ידי מומחי נדל”ן וטכנולוגיה, על מנת לאפשר ולהנגיש את היצע הנדל”ן בצורה אמיתית ונכונה, בצורה שתחסוך זמן גם למחפשים אחר הנכס וגם למפרסמים את הנכס, שעייפים מהגעת מתעניינים לא רלוונטיים לנכס ששבעלותם.

עולם הנדל”ן של היום כולל הטעייה ברמת פרסום הנכסים, נכסים רבים מפורסמים בצורה שהופכת את הנכס ליפה מדי ביחס למציאות. שימוש בתוכנות עריכה מתקדמות או טיפול/הסתרה של אזורים בעייתיים בנכס על מנת להסתיר בעיות בנכס הפכה להיות דבר שבשגרה אצל העוסקים שבשיווק נדל”ן.

אנו מתחייבים על :

1. שקיפות בהצגת הנכס – what you see is what you get

2. הצגה של כל מה שנמצא גם מעבר לדלת הנכס – שלדעתנו הוא לא פחות חשוב

3. מקצועיות – עזרה לבעלי נכסים ומתעניינים לקבל את מבוקשם לאחר שקבעתם את סוג השקעת הנדל”ן שברצונכם לבצע, פתחו אסטרטגיה שתואמת את המטרות שלכם. זה עשוי לכלול הגדרת תקציב, זיהוי נכסי יעד או שווקים ופיתוח תוכנית לניהול ההשקעות שלך. שיקול קריטי נוסף הוא פיתוח אסטרטגיית השקעות נדל”ן. ללא תוכנית ברורה, קל ללכת לאיבוד בתוך ים הנכסים הזמינים ולקבל החלטות שאולי אינן לטובתך. תוכנית זו צריכה לכלול תקציב, זיהוי של נכסי יעד או שווקים, ותוכנית מפורטת לניהול ההשקעות שלך. שלב קריטי בתהליך הוא ביצוע בדיקת נאותות יסודית לפני ביצוע השקעה כלשהי. בדיקת נאותות זו כוללת חקר השוק המקומי וניתוח הפוטנציאל של הנכס להכנסות משכירות או שווי מכירה חוזרת. בנוסף, הוא כולל ביצוע בדיקה מפורטת של הנכס כדי לגלות בעיות נסתרות שעלולות לגרום להפסד כספי בעתיד.

המלצות

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

אנו גאים באיכות השירות והיחס האישי והמקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו

היה לי חשוב שיהיו כמה שיותר תמונות כדי שלא תהייה טיילת מיותרת בבית. לשמחתי הגיעו רק הרציניים!
ירון כ.
לא הייתי צריכה לסדר את הבית כל יומיים...
פשוט תענוג!
ליאת מ.
מקצועניםת הגיעו לצילומיםת עשו את העבודה בלי יותר מדי סיפורים
דני נ.
צור קשר

צור קשר עם המומחים עוד היום


השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת
דילוג לתוכן